msd collage MSD:

A teď jsme na stránce toho největšího kalibru !!!
Tady vám můžeme nabídnout elektrický tuning vašeho vozu, což znamená že vám naimplantujem elektronické moduly zapalování „MSD" které vám řídí průběh zapalovací jiskry která je řešená místo jedné hned čtyřmi po sobě jdoucími výboji v délce 3.5 ms.s podporou indukční cívky s napětím 60000 až 80000 voltů. Tyto moduly jsou vybaveny stavitelnými omezovači otáček, a digitálním samostatným upravováním předstihu vypočítaným z počtu otáček motoru.
Tato jednotka zvyšuje výkon motoru až o 30 koní díky dokonalosti spálení směsi ve válci.Při kombinaci z Nitrous Oxyde Systems je jednotka nastavitelná k automatickému nastavování předstihu pro tento způsob plnění motoru.

nos NOS: Nitrous Oxide Systems

Vám zvýší výkon motoru od 35 až do 600 koníků podle obsahu motoru a použité montážní sady Nos.( karburátor, vstřikování)

  • Stage 1: Nos Sniper 35 až 75 koníků
  • Stage 2: Nos Cheater 150 až 250 koníků
  • Stage 3: Nos Pro Race Fogger 150 až 600 koníků

Sady NOS vám namontujeme a přizpůsobíme do vašich kárek z profesionální odborností aby nemohlo dojít k nežádoucím únikům plynu mimo systém.

 

elektro1 ELEKTROINSTALACE:

Naše samostatné elektro oddělení z vysoce odbornými pracovníky na elektro záležitosti týkající se sportovních amerických a jiných podobě stavěných vozů vám provede výrobu, repase, obnovu či opravu elektroinstalací . Montáže MSD zapalování , NOS a jiných elektrických systémů.

Výroba kompletních elektrických stromů, generální opravy alternátorů, startérů a jiných el.komponentů. Montáže autorádií a audio systémů do sportovních vozů.

Vyrobíme a oživíme jakoukoliv elektroinstalaci do veteránů, včetně motocyklů.